خبرهای ویژه

» اخبار » آمریکا: ایران به روح برجام پایبند نیست

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۳:۳۰

 کد خبر: 27735
 9 بازدید

آمریکا: ایران به روح برجام پایبند نیست

نشست خبری وزارت خارجه خبرگزاری فارس: واشنگتن: ایران به روح برجام پایبند نیست/ آمریکا سیاست‌ها در قبال ایران را بازنگری می‌کند به گزارش گروه مانیتورینگ بین‌الملل خبرگزاری فارس، «هثر نوئرت» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ساعات پایانی روز سه‌شنبه بازهم ادعا کرد ایران به روح برجام پایبند نیست. نوئرت طی نشست خبری روزانه در پاسخ به […]

آمریکا: ایران به روح برجام پایبند نیست-ایران-به-روح-برجام-پایبند-نیست آمریکا: ایران به روح برجام پایبند نیست
نشست خبری وزارت خارجه

خبرگزاری فارس: واشنگتن: ایران به روح برجام پایبند نیست/ آمریکا سیاست‌ها در قبال ایران را بازنگری می‌کند

به گزارش گروه مانیتورینگ بین‌الملل خبرگزاری فارس، «هثر نوئرت» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ساعات پایانی روز سه‌شنبه بازهم ادعا کرد ایران به روح برجام پایبند نیست.

نوئرت طی نشست خبری روزانه در پاسخ به سوالی درباره اینکه دولت آمریکا قصد دارد ایران را غیرمتعهد به توافق هسته‌ای اعلام کند، گفت این گزارش محرمانه است و هنوز جزئیاتی از آن منتشر نشده است.

وی همچنین افزود که دولت آمریکا به بازنگری سیاست درباره ایران ادامه داده و در زمان این بازنگری، تلاش می‌کند ایران را مسئول «اقدامات شرورانه و ثبات‌زدایی» که در مناطق مختلفی از جهان انجام می‌دهد، قرار دهند.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا تاکید کرد که از آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌خواهند به بازرسی‌ها برروی برنامه هسته‌ای ایران ادامه دهند و مطمئن شوند ایران به تعهداتش در برجام پایبند است.

نوئرت در پاسخ به سوالی حول اینکه علی‌رغم اذعان «یوکیا آمانو» به پایبندی ایران به برجام، بازهم آمریکا اصرار دارد که تهران به الزاماتش متعهد نیست، گفت کاخ سفید ایران را به روح برجام پایبند نمی‌داند.

وی ادامه داد که دولت آمریکا تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا نکند و به تعهداتش تحت برجام، پایبند باشد.Source link


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار
ارسال دیدگاه