خبرهای ویژه

» اخبار » قتل پسربچه ۱۱ ساله توسط یک «روانی»

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰:۵۰

 کد خبر: 27842
 7 بازدید

قتل پسربچه ۱۱ ساله توسط یک «روانی»

خبرگزاری تسنیم: راز مفقود شدن نوجوان یازده ساله که پنج روز پیش خبر مفقود شدن به پلیس اعلام شده بود با کشف جسد وی برملا شد. براساس این گزارش پس از اعلام خبر مفقودی این پسربچه به پلیس آگاهی تهران بزرگ تحقیقات میدانی و تخصصی کارگاهان پلیس آگاهی آغاز شد و نهایتاً مشخص شد که […]

قتل پسربچه ۱۱ ساله توسط یک «روانی»-پسربچه-11-ساله-توسط-یک-روانی قتل پسربچه 11 ساله توسط یک «روانی»

خبرگزاری تسنیم: راز مفقود شدن نوجوان یازده ساله که پنج روز پیش خبر مفقود شدن به پلیس اعلام شده بود با کشف جسد وی برملا شد.

براساس این گزارش پس از اعلام خبر مفقودی این پسربچه به پلیس آگاهی تهران بزرگ تحقیقات میدانی و تخصصی کارگاهان پلیس آگاهی آغاز شد و نهایتاً مشخص شد که این نوجوان ۱۱ ساله توسط فرد ۲۲ ساله‌ای به قتل رسیده است.

در اعترافات قاتل عنوان شده که وی این پسربچه ۱۱ ساله را در محدود میدان گمرک و به بهانه نشان دادن کبوترانش به درون منزل کشاندن و با ضربات متعدد چاقو او را به قتل رسانده است.

به گزارش تسنیم قاتل در اعترافاتش عنوان کرده که پس از به قتل رساندن این نوجوان ۱۱ ساله جسد وی را بسته‌بندی کرده و به همراه برادرش به کیلومتر ۶۰ جاده قم منتقل و در آنجا رها کرده است.

براساس اعلام پلیس آگاهی تهران بزرگ بررسی‌های اولیه حاکی از آن است که قاتل احتمالاً از لحاظ روحی و روانی دچار مشکل بوده و به دنبال اعترافات وی در ساعت ده شب ۲۲ شهریور ماه کارآگاهان اداره دهم پلیس اگاهی موفق به کشف جسد این پسربچه در محل رهاسازی جسد شدند.Source link


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار
ارسال دیدگاه