خبرهای ویژه

» عکس » نقل از تازه ها= چهره های مشهور با نقص های ظاهری

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۰

 کد خبر: 27687
 11 بازدید

نقل از تازه ها= چهره های مشهور با نقص های ظاهری

وب‌سایت بدونیم – مریم اسدی: خیلی از ما با کوچک ترین نقصی که در ظاهرمون داریم مقابله می کنیم و می خوایم به هر نحوی شده با جراحی آرایش یا هر روش دیگه ای از شرش خلاص بشیم. اما واقعیتی که باید قبول کنیم اینه که هیچکس کامل نیست. حتی معروف ترین هنرمندان دنیا هم […]

نقل از تازه ها= چهره های مشهور با نقص های ظاهری


وب‌سایت بدونیم – مریم اسدی: خیلی از ما با کوچک ترین نقصی که در ظاهرمون داریم مقابله می کنیم و می خوایم به هر نحوی شده با جراحی آرایش یا هر روش دیگه ای از شرش خلاص بشیم. اما واقعیتی که باید قبول کنیم اینه که هیچکس کامل نیست. حتی معروف ترین هنرمندان دنیا هم نقص هایی در ظاهرشون دارن اما با وجود شهرتشون کوچکترین مشکلی باهاش ندارن و اجازه ندادن که این نقص ها تاثیری در زندگی حرفه ایشون بزاره.
 

مگان فاکس

-از-تازه-ها-چهره-های-مشهور-با-نقص-های نقل از تازه ها= چهره های مشهور با نقص های ظاهری

حتی بازیگر زیبایی مثل مگان فاکس هم میتونه در ظاهرش نقص داشته باشه. او نوعی ناهنجاری مادرزادی داره که باعث شده انگشت شستش کمی کوتاه تر و ناخن هاش کمی پهن تر باشن. این هنرمند هیچ توجهی به این مشکل ظاهریش نمیکنه و حتی درموردش صحبت هم کرده.

 

الیزابت تیلور

1505206804_984_نقل-از-تازه-ها-چهره-های-مشهور-با-نقص-های نقل از تازه ها= چهره های مشهور با نقص های ظاهری

مژه های الیزابت در ۲ ردیف رشد کردن و این جهش ژنتیکی باعث شده چشم های الیزابت بیش از حد جذاب بشه. البته رنگ بنفش چشم های الیزابت به جذابیت او اضافه کرده.

 

آلن ریکمن

1505206804_748_نقل-از-تازه-ها-چهره-های-مشهور-با-نقص-های نقل از تازه ها= چهره های مشهور با نقص های ظاهری

هر کسی که صدای این هنرمند بی نظیر رو شنیده باشه برای همیشه اون رو به خاطر میسپره. آلن یک نقص ارثی در فک پایین داره و همین باعث ایجاد تغییراتی در نوع حرف زدن او شده و طرفداران او عاشق صداش هستن. این یکی از نمونه هایی است که نقص رو به قدرت تبدیل کرده.

 

کیت باسورث

1505206804_592_نقل-از-تازه-ها-چهره-های-مشهور-با-نقص-های نقل از تازه ها= چهره های مشهور با نقص های ظاهری

کیت باسورث یک ویژگی متمایز داره و اون هم رنگ چشم هاشه. یکی از چشم های کیت آبی و دیگری قهوه ای رنگه. به این مشکل هتروکرومی میگن. از هنرمندان دیگه ای که مشکل مشابه کیت دارن میلا کونیس و کریستوفر واکن رو میشه نام برد.

 

ژان کلود ون دام

1505206804_799_نقل-از-تازه-ها-چهره-های-مشهور-با-نقص-های نقل از تازه ها= چهره های مشهور با نقص های ظاهری

خیلی سال پیش ژان هنگام شنا سرش ضربه میخوره و یک برآمدگی بزرگ برروی پیشونیش بوجود میاد و برای همیشه جاش میمونه اما هیچ مشکلی در حرفه بازیگری اون ایجاد نمیکنه.

 

ونسا پارادی

1505206804_225_نقل-از-تازه-ها-چهره-های-مشهور-با-نقص-های نقل از تازه ها= چهره های مشهور با نقص های ظاهری

زمانی که ونسا خیلی کوچیک تر بود بهش توصیه میکردن که فاصله بین دندون هاش رو درست کنه اما ونسا توجهی نشون نداد و بیشتر ترجیح داد که چیزی رو تغییر نده. حتی دندونپزشک ها هم این تصمیم ونسا رو تایید نکردن اما این مشکل چیزی از جذابیت و شهرت ونسا کم نکرد.

 

سیل

1505206804_91_نقل-از-تازه-ها-چهره-های-مشهور-با-نقص-های نقل از تازه ها= چهره های مشهور با نقص های ظاهری

سیل در زمان کودکی گرفتار یک بیماری خطرناک به نام لوپوس اریتماتوز میشه. سیل خیلی شانس میاره و میتونه ریکاوری کنه اما جای زخم ها برای همیشه برروی صورتش میمونه. هایدی کلوم با وجود این نقص به سیل علاقمند میشه و باهاش ازدواج میکنه.

 

هالی بری

1505206804_542_نقل-از-تازه-ها-چهره-های-مشهور-با-نقص-های نقل از تازه ها= چهره های مشهور با نقص های ظاهری

پای راست هالی ۶ انگشته ست اما او هیچوقت نخواست انگشتش رو جراحی کنه. این مشکل هرگز اونو آزرده نمیکنه و از پوشیدن کفش های روباز لذت میبره.

 

متیو پری

1505206804_108_نقل-از-تازه-ها-چهره-های-مشهور-با-نقص-های نقل از تازه ها= چهره های مشهور با نقص های ظاهری

خیلی ها نقش چندلر در فیلم فرندز رو دوست داشتن اما هیچوقت متوجه این نقصش نشدن که انگشت وسطی دست راستش یک بند کمتر داره. متیو وقتی خیلی کوچیک بود انگشتش لای در میمونه و این مشکل براش پیش میاد.Source link


برچسب ها : ,
دسته بندی : عکس
ارسال دیدگاه