اسلایدسیاسی

بالگردهای سپاه تا اطفای آتش جنگل‌های مریوان در منطقه حضور خواهند داشت

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره عملیات اطفای آتش جنگل‌های مریوان گفت: بالگردها و نیروهای سپاه و بسیج تا تثبیت وضعیت و اطمینان از اطفای قطعی آتش در منطقه حضور خواهند داشت.

به گزارش ایرنا، در پی آتش سوزی جنگل‌های مریوان و تلاش مسئولین استانی و محلی و سازمان‌ها و مشارکت نیروهای بسیجی و مردمی برای مهار و اطفای آتش، سردار سرتیپ پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: بحمدالله با تلاش مجاهدانه و شجاعانه جنگل بانان، آتش‌نشانان، پاسداران و نیروهای هلال احمر، بسیج، مردم و مسئولان منطقه آتش سوزی گسترده در جنگل‌های مریوان درحال مهار و به مرحله اطفاء نزدیک شده است.

وی افزود: نیروهای بسیجی و پاسداران از همان ساعات اولیه بروز حادثه به منطقه اعزام و طی روزهای اخیر در کنار سایر نیروها به انجام عملیات مهار آتش مشغول شدند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: به علت گسترش آتش و دشواری‌های عملیات اطفاء زمینی، تعداد ۲ فروند بالگرد نیروهای زمینی و هوافضای سپاه به منطقه اعزام شدند و به پشتیبانی عملیات از آسمان و تسریع فرایند مهار و اطفاء آتش در جنگل پرداختند.

سردار شریف بر حضور پاسداران و بسیجیان و بالگردهای سپاه تا تثبیت وضعیت و اطمینان کامل از مهار آتش جنگل‌های مریوان در منطقه تاکید کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا