زندگی امروز

مشعل غیرتمندی در دفاع از ناموس در جامعه ایرانی روشن است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیام شهادت «حمیدرضا الداغی» گفت : شکوه غیرت و مشعل غیرتمندی در دفاع از ناموس در جامعه ایرانی پرفروغ‌تر از همیشه روشن است.

به گزارش  تازه ها به نقل از سپاه‌ متن پیام  سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی برای شهادت «حمیدرضا الداغی» به این شرح است:

« بسم الله الرحمن الرحیم . شهادت مظلومانه ، شجاعانه و غیرتمندانه «حمیدرضا الداغی» جوان خوش غیرت دیار خراسان و سبزوار قهرمان در دفاع از حریم عفاف و ناموس را به خانواده معظم ایشان و آحاد مردم فهیم و غیور ایران به ویژه استان خراسان رضوی تبریک و تسلیت می گویم .

این ماجرای عبرت انگیز و معنادار نشان داد که شکوه غیرت و مشعل غیرتمندی در دفاع از نوامیس در جامعه ایرانی پر فروغ تر از همیشه روشن است و به مدد هوشمندی و هوشیاری ملت به ویژه نسل جوان و غیور مومن و مسئولیت شناس ایران ، تلاش های شیطانی و فریبکارانه  دشمن در ترویج «منکر» و تخریب «معروف» به ثمر نخواهد نشست و در معادله‌ای معکوس تقویت خروش ملی در صیانت از حق امنیت اجتماعی و هنجارهای فرهنگی و اخلاقی در جای‌جای سرزمین را رقم خواهد زد .

جهاد قهرمانانه و شهادت افتخارآمیز  «شهید غیرت» حمید رضایی عزیز را می‌ستایم و بر ملت ایران و جوانان پهلوان این سرزمین که یکپارچه و مصمم پرچم «معروف» و «دفاع از نامو» را در میهن اسلامی و در این ماجرا به اهتزاز درآوردند، درود می فرستم.»

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا