اجتماعیاسلاید

شرایط جدید اسقاط تاکسی‌های فرسوده اعلام شد

تهران بزرگ – تازه ها – مدیر نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران از افزایش قیمت اسقاط تاکسی‌های فرسوده و انتخاب مراکز از طریق سامانه‌ ستاد نوسازی ناوگان خودروهای فرسوده، توسط تاکسیرانان خبر داد.

به گزارش تازه ها از سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، امین رهبر روز چهارشنبه با اعلام شرایط جدید اسقاط تاکسی‌های فرسوده پایتخت، افزود: امکان انتخاب مراکز اسقاط تاکسی‌های فرسوده از طریق سامانه نوسازی ناوگان که توسط ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده راه‌اندازی شده است، فراهم گردید.

وی اظهار کرد: تاکسیرانان همچنین می‌توانند برای مشاهده مراکز اسقاط منتخب با مراجعه به سایت nnhk.ir از ارزش اسقاط و کسورات اطلاع پیدا کنند.

مدیر نوسازی ناوگان تاکسیرانی ضمن اعلام افزایش ارزش اسقاط تاکسی‌ها، گفت: پس از فراخوان از سوی ستاد نوسازی و اسقاط خودرو در ۱۲ مرکز اسقاط مورد تایید با اعلام قیمت واحد برای خودرو فرسوده و کسورات در سامانه مربوطه برای انتخاب توسط تاکسیرانان درج شده است.

وی اضافه کرد: برای جایگزینی تاکسی‌های فرسوده، خودرو «سمند سورن پلاس دوگانه سوز» در نظر گرفته شده که تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی برای مالکان ون‌ فرسوده و وام ۱۵۰ میلیونی با کارمزد هشت درصد ۶۰ ماهه با سه ماه تنفس برای تاکسیرانان سایر خودروها فراهم آمده متقاضیان برای ثبت نام نوسازی ناوگان می‌توانند از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۱ صبح به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران مراجعه کنند.

به گزارش تازه ها ، حدود ۷۰ هزار تاکسی در پایتخت فعال است که نیمی از این ناوگان فرسوده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا